Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Społeczniczka z Lubartowa chce 500 tys. zł odszkodowania za katastrofę smoleńską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2016 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Lubartów przeprasza za Elżbietę Wąs...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak społeczniczka może się domagać od państwa kasy ,to jakiś absurd, jeśli już to najwyżej od Paligłupa i od Bolka którzy te dyrdymały wygadują .Jak ma trochę rozumu ta społeczniczka to niech poczyta jak wyjaśniają katastrofy Holndrzy czy Amerykanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba robi sobie jaja z wymiaru sprawiedliwości. Mam nadzieję, że sąd obciąży ją kosztami procesu i mam nadzieję, że to będą baaardzo wysokie koszty. Odechce jej się żartów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Elżbieto! i brawo Ci, którzy czytają ze zrozumieniem i kumają o co kobiecie chodzi (nie myślę tu o nekrocelebrytach i ich zwolennikach, btw "nekrocelebryci" - dobre, dobre :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw Gosiewskiej 0,5mln dać, póżniej pani Wąs z Lubartowa może swoje 0,5mln odebrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem damy radę zamknąć tę trumnę. Zamykajmy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram pozew.argumenty słuszne ,nie do podważenia,, uważam że , wszyscy Polacy którzy myślą zdrowo-rozsądkowo powinni złozyc taki pozew przeciwko Kaczystom, którzy - wykanczają nas psychicznie. Ludzie są już mocno zmęczeni, , przez 6 lat niszczą nasze zdrowie tym tematem , oskarżając bezpodstawnie tych którzy są niewinni , nie damy sobie wmówic tych bredni.Koło trumny powinna być cisza,,a Kaczyści tą katastrofe wykorzystują do swoich celów politycznych nie dając spokoju nam tu na ziemi i tym którzy odeszli- zginęli. To wy przyczyniliście się do tej katastrofy , wy to wiecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry lekarz dla tej pani brawo za oszolomstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak by w w prymitywny sposób zrobić w wokół swojej osoby trochę smrodu Są osoby które chcą znać prawdę odnośnie katastrofy w której zginął Prezydent i przeszło dziewięćdziesiąt innych ważnych osobistości Wiem lewakom to się w głowie nie mieści oni nad takimi sprawami przechodzą do porządku dziennego Wrzask podnoszą jedynie wtedy jeśli ktoś słowem skrzywdzi środowisko LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Lewartów ma takich "działaczy od siedmiu boleści" to współczuję...... Co to za dziwna kobieta - kodziara czy co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja składam wniosek o odszkodowanie od PO jednego miliona zł. Przez to straciłem układy i dostęp do robienia wałków i przekrętów, a nawet jazdy bezkarnie PO kieluniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja żądam odszkodowania za straty moralne i finansowe (zadłużenie skarbu państwa i obciążenie spłatą części tego zadłużenia mnie, moich dzieci, wnuków i prawnuków) spowodowane 8-letnimi rządami PO-PSL, rozrostem biurokracji (od 150 tys. urzędników więcej w administracji publicznej wszystkich szczebli), malwersacjami, podsłuchami (ponad 2 mln podsłuchów tylko w 2014 r.) wywoływaniem niepokojów społecznych (atakowanie pokojowych pochodów obywateli - np. Marsz Niepodległości - prawdopodobnie przez pracowników tajnych służb lub tolerowanie tych działań przez grupki bandziorów), zagrożenie bezpieczeństwa państwa i podżeganie do konfliktu z innym państwem (tj. organizacja prowokacji polegająca na spaleniu obiektu na terenie wejścia do ambasady Federacji Rosyjskiej w Warszawie) itp. itd. Wszystkie powyższe wydarzenia wywołały u mnie rozstrój nerwowy, doprowadziły do trwałego defektu psychologicznego w postaci permanentnego fqufienia na osoby wywodzące się z Partii Oszustwa i Malwersacji oraz Zjednoczonego Stronnictwa Lewych stołków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak społeczniczka może się domagać od państwa kasy ,to jakiś absurd, jeśli już to najwyżej od Paligłupa i od Bolka którzy te dyrdymały wygadują .Jak ma trochę rozumu ta społeczniczka to niech poczyta jak wyjaśniają katastrofy Holendrzy czy Amerykanie Baba robi sobie jaja z wymiaru sprawiedliwości. Mam nadzieję, że sąd obciąży ją kosztami procesu i mam nadzieję, że to będą baaardzo wysokie koszty. Odechce jej się żartów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja jej wtedy powiedziałem Elu ty ich pozwij o odszkodowanie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak by w w prymitywny sposób zrobić w wokół swojej osoby trochę smrodu Są osoby które chcą znać prawdę odnośnie katastrofy w której zginął Prezydent i przeszło dziewięćdziesiąt innych ważnych osobistości Wiem lewakom to się w głowie nie mieści oni nad takimi sprawami przechodzą do porządku dziennego Wrzask podnoszą jedynie wtedy jeśli ktoś słowem skrzywdzi środowisko LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak by w w prymitywny sposób zrobić w wokół swojej osoby trochę smrodu Są osoby które chcą znać prawdę odnośnie katastrofy w której zginął Prezydent i przeszło dziewięćdziesiąt innych ważnych osobistości Wiem lewakom to się w głowie nie mieści oni nad takimi sprawami przechodzą do porządku dziennego Wrzask podnoszą jedynie wtedy jeśli ktoś słowem skrzywdzi środowisko LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak by w w prymitywny sposób zrobić w wokół swojej osoby trochę smrodu Są osoby które chcą znać prawdę odnośnie katastrofy w której zginął Prezydent i przeszło dziewięćdziesiąt innych ważnych osobistości Wiem lewakom to się w głowie nie mieści oni nad takimi sprawami przechodzą do porządku dziennego Wrzask podnoszą jedynie wtedy jeśli ktoś słowem skrzywdzi środowisko LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak by w w prymitywny sposób zrobić w wokół swojej osoby trochę smrodu Są osoby które chcą znać prawdę odnośnie katastrofy w której zginął Prezydent i przeszło dziewięćdziesiąt innych ważnych osobistości Wiem lewakom to się w głowie nie mieści oni nad takimi sprawami przechodzą do porządku dziennego Wrzask podnoszą jedynie wtedy jeśli ktoś słowem skrzywdzi środowisko LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lubartów przeprasza za Elżbietę Wąs...
A ja przepraszam Lubartów za tego idiotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to facet czy baba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...